Aš esu ateitis!

Jau daugiau nei šimtmetį „Yokohama“ kuria žmonijos ateitį gamindama padangas, kurios pralenkia laiką. Japonų įmonė „Yokohama“ lyderiauja naujų technologijų ir inovacijų įdiegimo srityje padangų rinkoje. Ji yra viena iš didžiausių padangų gamintojų pasaulyje, kuri gamina ir parduoda aukščiausios klasės padangas jau daugiau nei 100 metų.

Apie „Yokohama“

„Yokohama“ yra vienas didžiausių padangų gamintojų pasaulyje. Nuo pat įkūrimo 1917 m. įmonė laikosi aukščiausių kokybės standartų ir padangų gamyboje įdiegia pažangiausias technologijas.

„Yokohama“ korporatyvinė filosofija, sukurta 1992 metais, pasakoja apie tai, kad įmonės pagrindinis tikslas yra naudojantis pažangiomis technologijomis ir kuriant pravarčius gaminius pagerinti visų planetos žmonių kasdienybę. Tai taip pat pagerintų jų gyvenimo kokybę ir gerovę. „Yokohama“ korporatyvinis šūkis – „Tobulumas iš prigimties“.

„Yokohama“ padangos suprojektuojamos mokslinių tyrimų centre „RADIC“. Ieškodami naujų, efektyvių medžiagų, įmonės inžinieriai naudoja superkompiuterius ir tokius įrankius kaip elektronų mikroskopai, elektronų spektroskopai ir magnetinio rezonanso spektrometrai. Taigi, kiekvienas naudotojas gali būti ramus dėl „Yokohama“ nepriekaištingos padangų kokybės.

„Yokohama“ iš tiesų yra tarptautinė įmonė, kurios veikla vykdoma daugiau nei 120 valstybių. Jos metų neto pajamos yra daugiau nei 5 milijardai eurų, ji sukuria darbo vietas 24 tūkstančiams žmonių ir turi maždaug 500 filialų įvairiose valstybėse. „Yokohama“ padangų gamyklos yra Japonijoje, Kinijoje, Rusijoje, Tailande, Brazilijoje ir Indijoje, o tyrimų centrai – Japonijoje, Švedijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Tailande ir JAV.

Platus asortimentas ir šiuolaikinės technologijos

„Yokohama“ gamina aukštos kokybės aukščiausios klasės padangas visų tipų lengviesiems automobiliams, mikroautobusams, sunkvežimiams ir žemės ūkio technikai. Taip pat gamina padangas įvairioms industrinėms transporto priemonėms ir profesionaliam motociklų sportui. „Yokohama“ tiekia padangas daugeliui pasaulinių automobilių gamintojų. Jie taip pat įeina į aukščiausios klasės automobilių modelių standarto komplektaciją. Tai patvirtina aukštą kokybę ir automobilių industrijos profesionalų įvertinimą.

„Yokohama“ padangos yra gavusios pripažinimą visame pasaulyje dėl aukštos kokybės. Įmonė skiria nemažas lėšas moksliniams tyrimams, kurie leidžia nuolat eiti koja kojon su naujausiomis inovacijomis. Vienas iš įdomiausių „Yokohama“ inžinierių siūlomų sprendimų yra įtraukti apelsinų žievelių aliejų į padangų sudėtį.

Įmonė „Yokohama“ visada buvo padangų gamybos šakos pradininkė ir pažangos skatintoja. Jos laboratorijose tiriami ne tik įvairūs gumos mišiniai. Mokslininkai taip sukuria visiškai naujas medžiagas, kurias galėtų naudoti tiek padangų gamybai, tiek kitose pramonėse: metalo, plastiko, įvairių pluoštų ir t. t.



„Yokohama“ lengvųjų automobilių modelių serijos

„ADVAN“: sukurtos autosportui, o už trasų šios linijos padangos daugiausia naudojamos galingiems sportiniams ir aukštos klasės automobiliams.

„AVID“: padangos plačiam vairuotojų spektrui ir įvairiausiems kasdieniams poreikiams. „Avid“ garsėja energijos vartojimo efektyvumu, mažu triukšmo lygiu ir geru pajėgumu net važiuojant dideliu greičiu.

„BLUEARTH“: lengvos aerodinamiškai efektyvios padangos, kurios sukurtos su tikslu sutaupyti degalų ir sumažinti poveikį aplinkai. Ypač efektyvios ant šlapios kelio dangos.

„GEOLANDAR“: padangos su dideliu pralaidumu, tinkamos naudoti sudėtingomis sąlygomis. Numatytos visureigiams ir komerciniams automobiliams, važiuojant tiek plentu, tiek bekelėje.

„ICEGUARD“: žieminės padangos, kurios garsėja geru pajėgumu ant šlapios ir snieguotos kelio dangos, taip pat dideliu atsparumu dilimui. Numatytos lengviesiems automobiliams ir visureigiams.

„PARADA“: padangos aukščiausios klasės automobiliams, puikiai gebančios įsibėgėti ir stabdyti. Dizainas užtikrina, kad kelionė būtų sklandi ir saugi.

„S.DRIVE“: vasarinės padangos, numatytos aktyviam, entuziastingam važiavimui. Sukurtos pagal autosporto varžybų padangų gamybos metu įgytas žinias.

„W.DRIVE“: žieminės padangos, kurių tikslas yra užtikrinti subalansuotą veikimą bet kuriomis žiemos sąlygomis: sningant, esant šlapiai ar apledėjusiai kelio dangai.

Ieškokite artimiausio padangų centro savo mieste!

Pažiūrėkite ir išsirinkite didžiausiame Šiaurės Europoje padangų sandėlyje saugomas padangas ir įsigykite jas iš vieno iš mūsų partnerių! PadanguABC yra jūsų padangų vadovas, suteikiantis galimybę prieš perkant pažvelgti į maksimalų sprendimų skaičių ir rasti tinkamas padangas savo automobiliui. Mūsų partnerių servisuose Jūsų lauks įspūdingas prekių asortimentas: daugiau nei 10 000 padangų ir daugiau nei 300 įvairaus dizaino automobilių ratlankių.