Universalios padangos

Sezonas

Plotis

Aukštis

Skersmuo

Markė

Sezonas

Plotis

Aukštis

Skersmuo

Markė

Universalių padangų žymėjimas

Universalios padangos gali būti žinomos pavadinimu „All-season”, „All-weather”, „4S” (keturi metų laikai) arba „AW“ (any weather — bet kokiu oru) – tik tokios padangos gali būti laikomos universaliomis. Atkreipkite dėmesį, kad dauguma gamintojų rekomenduoja tokio tipo padangas naudoti klimato zonose, kur vidutinė oro temperatūra žiemą yra 0 °C.

Nors padangas, pažymėtas „M+S“, leidžiama naudoti privalomo žieminių padangų naudojimo laikotarpiu, jų charakteristikos ant ledo ir sniego yra kuklios. Daugelis žmonių mano, kad padangos, pažymėtos „M+S“ (mud and snow), yra universalios, tačiau iš tikrųjų „M+S“ yra vasarinės padangos su padidintu sukibimu! 

Kam tinka universalios padangos?

Universalios padangos yra vidurys tarp vasarinių ir žieminių padangų. Teoriškai jomis galima važinėti ištisus metus, taip sutaupant padangų keitimo servise išlaidas ir nesaugant antro padangų komplekto. Šis sprendimas ypač tinka vairuotojams, kurie retai važinėja arba dažniausiai naudojasi gerai žiemą išvalytais miesto keliais. Padangų gamintojų teigimu, universalios padangos gali užtikrinti priimtiną saugumo lygį žiemą ir pakankamą komfortą vasarą.

Tačiau reikia atkreipti dėmesį į tai, kad vasarą naudojant universalias padangas, protektorius nusidėvi greičiau, lyginant su vasarinėmis padangomis. Universalių padangų našumas taip pat yra vidutinis visais metų laikais, o žiemą – prastesnis nei žieminių, o vasarą – nei vasarinių. 

Rinkitės kokybiškas ir naujas universalias padangas!

Universalios padangos vasarą turi atlaikyti karštą asfaltą ir balas, o žiemą – sniegą, šlapdribą ir minusinę temperatūrą. Todėl geriau rinktis vieną kokybiškų universalių padangų komplektą nei atskirus komplektus su nekokybiškomis žieminėmis ir vasarinėmis padangomis. Daugumos padangų vairavimo patogumui ir saugumui pirmiausia įtakos turi gaminio kokybė, naudojamas gumos mišinys ir gerai apgalvotas protektoriaus raštas. Todėl vienas kokybiškų universalių padangų komplektas dažniausiai yra geresnis pasirinkimas.

Ieškokite artimiausio padangų centro savo mieste!

Pažiūrėkite ir išsirinkite didžiausiame Šiaurės Europoje padangų sandėlyje saugomas padangas ir įsigykite jas iš vieno iš mūsų partnerių! PadanguABC yra jūsų padangų vadovas, suteikiantis galimybę prieš perkant pažvelgti į maksimalų sprendimų skaičių ir rasti tinkamas padangas savo automobiliui. Mūsų partnerių servisuose Jūsų lauks įspūdingas prekių asortimentas: daugiau nei 10 000 padangų ir daugiau nei 300 įvairaus dizaino automobilių ratlankių.