Didžiausias padangų gamintojas Kinijoje

„West Lake“ padangos atitinka įvairiausių vairuotojų poreikius: tiek lengviesiems, tiek sportiniams automobiliams, sunkvežimiams, visureigiams ir SUV ar sportiniams visureigiams / miesto automobiliams.

Apie „West Lake“

Prekių ženklas „West Lake“ priklauso Kinijos bendrovei „Zhongce Rubber Group Co., Ltd. (ZC Rubber)“, įkurta 1958 metais. Įmonė yra didžiausia padangų gamintoja Kinijoje ir nuolat patenka tarp 10 didžiausių padangų gamintojų pasaulyje.

Bendrovė per metus pagamina daugiau kaip 37 mln. lengvųjų ir lengvųjų komercinių automobilių padangų, beveik 19 mln. komercinių radialinių padangų, beveik 4 mln. įstrižinių padangų ir 80 mln. motociklų padangų. 

Ieškokite artimiausio padangų centro savo mieste!

Pažiūrėkite ir išsirinkite didžiausiame Šiaurės Europoje padangų sandėlyje saugomas padangas ir įsigykite jas iš vieno iš mūsų partnerių! PadanguABC yra jūsų padangų vadovas, suteikiantis galimybę prieš perkant pažvelgti į maksimalų sprendimų skaičių ir rasti tinkamas padangas savo automobiliui. Mūsų partnerių servisuose Jūsų lauks įspūdingas prekių asortimentas: daugiau nei 10 000 padangų ir daugiau nei 300 įvairaus dizaino automobilių ratlankių.