Įprasta padanga!

„Triangle“ yra vienas iš pirmaujančių padangų gamintojų Kinijoje. Įmonės misija – siekti žmonijos pažangos vykdant mokslinius tyrimus, diegiant naujoves ir tobulinant gamybos procesą, kad jis būtų ekologiškesnis. Kaip savo srities lyderė ir aukštų technologijų įmonė, „Triangle“ nustato profesinius standartus, kuriais vadovaujasi kiti šalies padangų gamintojai.

Pasaulinė įmonė

Įmonės vizija – tai jos veiklos globalizacija, įsitraukiant į viso pasaulio rinkas ir tampant srities lydere. Tuo pačiu numatoma naudoti visus pasaulio išteklius – turimus finansus, talentingus specialistus, partnerių siūlomas galimybes ir įvairius pardavimo kanalus. Nuo 2006 m. „Triangle“ akcijomis pradedama prekiauti Šanchajaus fondų biržoje – tai parodo jų stabilumą, išauga patikimumas investuotojų akyse. Metinė apyvarta siekia 1,7 milijardų eurų.

Jau 2009 m. įmonė „Triangle“ kartu su savo partneriais paskelbė „Green Earth“ deklaraciją. Jos pagrindinė žinia – įsipareigojimas maksimaliai sumažinti anglies dvideginio patekimą į aplinką. Tai pasiekiama naudojant efektyvias technologijas ir alternatyvius energijos šaltinius. Viena iš penkių „Triangle“ gamyklų vykdo veiklą, iš dalies naudodama saulės energiją. 350 000 m² ploto gamykloje per metus pagaminama 8 mln. padangų, todėl kuo platesnis švarių ir atsinaujinančių išteklių naudojimas daro didelį poveikį aplinkai. 

Inovacijos

„Triangle“ padangų tyrimų laboratorija vykdo tiek padangų dizaino ir medžiagų bandymus, tiek organizuoja modelių bandymą. Tyrimų tikslas – siekti, kad artimiausioje ateityje visas inovacijas būtų galima užtikrinti savo pačių jėgomis. Todėl pritraukiami ir talentingi mokslininkai, ir aukščiausio lygio verslininkai iš kitų padangų gaminimo įmonių. Kokybę patvirtina faktas, kad „Triangle“ produkciją sertifikavo pasaulyje pirmaujantys sertifikavimo biurai, pavyzdžiui, „DOT“, „ECE“ ir „CCC“.

Naudojamos medžiagos, jų gamybos procesas ir pagrindinė gamybos įranga atitinka pasaulinį lygį. Didžioji dalis padangų gaminama naudojant „šaltąją“ gumos maišymo technologiją, kuri taupo energiją ir automatizuotą įrangą: gamybos efektyvumas gerėja 20 %, būtinas energijos kiekis sumažėja 10 %, o pačių padangų kokybė gerėja. 

Bandymai

„Triangle“ žieminės padangos bandomos „Arctic Falls“ bandymų centre ir jos poligonuose. Ši įmonė, turinti jau 30 metų gamybinę patirtį, yra Švedijoje, netoli poliarinio rato. Ten vyraujančios klimato sąlygos idealiai pritaikytos naujų padangų modelių bandymams ekstremaliose situacijose – esant dideliam šalčiui, ant ledo ir giliame sniege. „Arctic Falls“ taip pat galima išbandyti padangų eksploatacines savybes važiuojant šlapiu ir sausu asfaltu.

Ieškokite artimiausio padangų centro savo mieste!

Pažiūrėkite ir išsirinkite didžiausiame Šiaurės Europoje padangų sandėlyje saugomas padangas ir įsigykite jas iš vieno iš mūsų partnerių! PadanguABC yra jūsų padangų vadovas, suteikiantis galimybę prieš perkant pažvelgti į maksimalų sprendimų skaičių ir rasti tinkamas padangas savo automobiliui. Mūsų partnerių servisuose Jūsų lauks įspūdingas prekių asortimentas: daugiau nei 10 000 padangų ir daugiau nei 300 įvairaus dizaino automobilių ratlankių.