Nekintanti aukšta kokybė jau 70 metų

„Toyo Tires“ simbolizuoja inovaciją, kokybę, pajėgumą ir puikią techninę priežiūrą jau 70 metų, iš kurių 36 metai Europoje. Kartu „Toyo“ įmonių grupė vykdo kūrimo, gamybos, bandymo, platinimo ir rinkodaros veiklas Šiaurės Amerikoje ir Pietų Amerikoje, Europoje, Azijoje, Artimuosiuose Rytuose ir Okeanijoje. Tad įmonė „Toyo Tires“ susikūrė stabilią reputaciją visame pasaulyje.

Įvairios padangos skirtingiems vairuotojų poreikiams

Kad patenkintų pirkėjų poreikius ir įvestų tam tikras proceso tendencijas, įmonė „Toyo Tire“ tapo lydere, užtikrinanti įrenginių ir dinaminių padangų pritaikymą.

XXI a. pradžioje išsiplėtus puošybos rinkai, „Toyo Tires“ sureagavo ir pradėjo gaminti didelio našumo padangas su mažu profiliu ir dideliu ratlankio skersmeniu. Po sėkmingų „Proxes T1s“ padangų pasirodė „Proxes T1R“, „Proxes T1 Sport“, o 2015 metais – ir „Proxes T1 Sport plus“ padangos. Visas naujasis padangų asortimentas užtikrina A klasės sukibimą su šlapia danga ir puikias posūkių bei stabdymo galimybes entuziastingiems vairuotojams.

Istorija

Vizija gaminti puikias padangas prasidėjo 1945 metų rugpjūtį, kada įkūrėjas ir pirmininkas Rikimatsu Tomihisa įkūrė įmonę „Toyo Tire & Rubber Co, Ltd.“ Japonijoje.

1975 m. Vokietijoje įkurta įmonė „Toyo Reifen GmbH“ yra pirmoji „Toyo Tires“ įmonė Europoje. Paskui 1981 metais įkurta įmonė „Toyo Tyre UK“ Jungtinėje Karalystėje, o 1989 metais – „Toyo Banden B.V“ Nyderlanduose.

2005 m. buvo įsteigta „Toyo Tire Europe“, kuri tapo „Toyo“ būstine Europoje ir „Toyo Tyre (UK) Ltd“, „Toyo Tire Benelux B.V“ ir „Toyo Tire Italia Spa“ patronuojančiąja bendrove. Įmonė „Toyo Tire Europe“ tapo atsakinga už visą pardavimų ir rinkodaros veiklą Europoje, bendradarbiaudama su importuotojams ir dukterinėmis įmonėmis.

2008 metais Maskvoje įkurta įmonė „Toyo Tire RUS“, o 2014 metais– taip pat ir „Toyo Tire Deutschland GmbH“ pardavimams ir rinkodarai valdyti Vokietijoje ir Austrijoje.

SUV

„Toyo Tires“ yra visureigių ir „4 x 4“ padangų specialistai. Kelio sąlygoms pritaikytame padangų asortimente yra padangos, pradedant nuo „Proxes T1 Sport SUV“ ypač didelio veiksmingumo padangų greitam važiavimui greitkeliuose ir baigiant „Open Country H/T“ padangomis, kurios puikiai pagerina „4 x 4“ ir pikapų veikimą.

„4 x 4“ padangos „Open Country A/T plus“, skirtos visureigiams, ir padangos „Open Country M/T“, skirtos sunkesnėms bekelės sąlygoms, suteikia mobilumo ir pagerina jūsų vairavimą. „Open Country M/T“ padangų lenktyninės versijos naudojamos tam, kad būtų laimimas Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) bekelės dviejų ratų ralio lenktynių (FIA Cross Country Rally Championship 2 Wheel) trofėjus, FIA T2 bekelės lenktynės (FIA T2 Cross Country Championship), Baja 1000 lenktynės ir įvairūs Dakaro ralio etapai.

Ieškokite artimiausio padangų centro savo mieste!

Pažiūrėkite ir išsirinkite didžiausiame Šiaurės Europoje padangų sandėlyje saugomas padangas ir įsigykite jas iš vieno iš mūsų partnerių! PadanguABC yra jūsų padangų vadovas, suteikiantis galimybę prieš perkant pažvelgti į maksimalų sprendimų skaičių ir rasti tinkamas padangas savo automobiliui. Mūsų partnerių servisuose Jūsų lauks įspūdingas prekių asortimentas: daugiau nei 10 000 padangų ir daugiau nei 300 įvairaus dizaino automobilių ratlankių.