Jeigu renkatės kiniškas padangas, rinkitės „Sailun“!

Nors „Sailun“ yra palyginti jauna įmonė, įkurta 2002 metais, ji greitai ir užtikrintai įsitvirtino pramonėje, pelnė vairuotojų pasitikėjimą ir pripažinimą. Aukštos kokybės tikslai padėjo įmonei „Sailun“ užsitikrinti vietą geriausių pasaulio padangų gamintojų dvidešimtuke, kurį sudaro ilgametę patirtį turintys prekių ženklai.

Pagamintos Kinijoje, įvertintos Vokietijoje

„Sailun“ padangas gamina atsižvelgdama į kokybės, Europos standartus ir Suomijoje pagamintais įrenginiais. „Sailun“ atlieka kiekvienos padangos kokybės kontrolę. Gamintojo tyrimų ir tobulinimo centre dirba daugiau nei 300 aukštos kvalifikacijos specialistų. Taip pat „Sailun“ priklauso maždaug 140 patentų, kurie tiesiogiai susiję su padangų gamyba.

2018 metais Vokietijos nepriklausoma kokybės kontrolės organizacija „TÜV SÜD“ sertifikavo žiemines padangas „Ice Blazer Alpine“. „Sailun“ tapo pirmuoju padangų gamintoju Kinijoje, gavusiu šį kokybės sertifikatą. Dabar sertifikuotos ir daugiau „Sailun“ padangų. „Technischer Überwachungsverein“ yra nepriklausoma Vokietijos gaminių bandymų organizacijos, kurios sertifikavimas rodo, kad gaminys atitinka aukščiausius kokybės standartus.

Taip pat garsusis vokiečių automobilių žurnalas „Auto Bild“ teigiamai įvertino „Sailun“ – žurnalo rengtuose bandymuose „Sailun Atrezzo ZSR“ parodė puikų rezultatą, palyginti su kitomis, brangesnių prekių ženklų padangomis.

Padangų bandymas

Svarbus „Sailun“ produkcijos kokybės garantas yra kruopštus padangų bandymas. Dėl šio tikslo įmonė rimtai investavo, kad sukurtų lauko bandymų centrą, kurio vertė – 1,4 milijardas eurų, taip pat į bandymų centrų patalpas.

Padangų lauko bandymų centras

1,67 mln. m2 dydžio lauko bandymų centras yra Donjine. Kai jis bus visiškai baigtas, jame bus 13 skirtingų tipų kelių su 40 dangos rūšių. Tai atitinka tiek ES, tiek JAV nustatytus padangų bandymų kelių ir dangų standartus.

Vidinis bandymų centras

Šiame bandymų centre yra garso, nudilimo, slėgio, nusidėvėjimo ir kitokios laboratorijos, kurios leidžia atlikti visus būtinus padangų bandymus. Žinoma, taip pat šiame bandymų centre yra ir moderniausi įrenginiai, kurie atitinka Europos Sąjungos aukščiausius nepriekaištingos kokybės reikalavimus. 

Ieškokite artimiausio padangų centro savo mieste!

Pažiūrėkite ir išsirinkite didžiausiame Šiaurės Europoje padangų sandėlyje saugomas padangas ir įsigykite jas iš vieno iš mūsų partnerių! PadanguABC yra jūsų padangų vadovas, suteikiantis galimybę prieš perkant pažvelgti į maksimalų sprendimų skaičių ir rasti tinkamas padangas savo automobiliui. Mūsų partnerių servisuose Jūsų lauks įspūdingas prekių asortimentas: daugiau nei 10 000 padangų ir daugiau nei 300 įvairaus dizaino automobilių ratlankių.