Aukščiausios klasės padangų gamintojas, turintis šimtametę patirtį

Įmonę „Pirelli“ įkūrė jaunas ir talentingas Džovanis Batistas Pirelis (Giovanni Battista Pirelli) 1872 metais Italijoje ir iš pradžių tai buvo nedidelė guminių gaminių gamykla. Nuolat besivystydama ir išsikeldama naujų tikslų, 1894 metais įmonė pradėjo gaminti dviračių padangas, o nuo 1901 m. – automobilių padangas, kurios vėliau tapo pagrindine gamybos preke.

Apie „Pirelli“

Šiuo metu įmonė „Pirelli“ veikia daugiau nei 13 valstybių pasaulyje ir turi 22 gamybos ir 5 tyrimo centrus. Dideli, 4 pasaulio žemynuose esantys gamybiniai pajėgumai geba pagaminti daugiau nei 60 milijonų motociklų ir lengvųjų automobilių padangų, taip pat 6 milijonus padangų užvalkalus sunkvežimiams ir žemės ūkio technikai. „Pirelli“ patenka į geriausių pasaulio padangų gamintojų penketuką!

Darbuotojų aukštas profesionalumo lygis yra vienas iš svarbiausių „Pirelli“ konkurencinių pranašumų. Šiuo metu įmonėje dirba apie 34 000 kvalifikuotų specialistų, kurie nuolat tobulina technologijas ir tiria rinkos poreikius. Kiekvienais metais įmonė skiria maždaug 3 % nuo pelno tyrimams ir įvykdymui. Tai padeda pagaminti inovatyvią produkciją.

Daugiau nei 140 metų „Pirelli“ yra viena iš pirmaujančių padangų gamintojų ir pagrindinė padangų pramonės tendencijų kūrėja. „Pirelli“ drąsiai žiūri į ateitį ir išsikelia aukštus tikslus – 2012–2015 metų laikotarpiu bendrovė planuoja investuoti į savo plėtrą 1,8 mlrd. eurų, iš kurių 53 % bus skirti didinti gamybos pajėgumą, o 26 % – gerinti produkcijos kokybę ir gamybos procesą.

Šiuo metu „Pirelli“ prekių ženklas yra vienas iš labiausiai žinomų pasaulyje. Daugeliui jis asocijuojasi su saugiomis ir kokybiškomis padangomis, dalyvavimu garsiosiose „Formulė 1“ lenktynėse, legendiniu „Pirelli“ kalendoriumi ir modernių rūbų gamyba. 

Platus padangų asortimentas

„Pirelli“ siūlomas padangų asortimentas yra vienas iš labiausiai visa apimančių šioje pramonėje ir į jį įeina lengvųjų automobilių, sunkvežimių, sportinių automobilių, visureigių, autobusų, motociklų ir specialios technikos padangos. Šiuo metu „Pirelli“ yra „ultra high performance“ srities padangų gamybos lyderė pasaulyje. Aukštųjų technologijų įmonės padangos naudojamos tokiuose prabangiuose automobilių modeliuose kaip „Ferrari“, „Lamborghini“, „Porsche“, „Aston Martin“, „Maserati“, „McClaren“ ir daugelyje kitų pradinėje komplektacijoje.

Visai „Pirelli“ produkcijai būdingos naujausios technologijos dėl bendradarbiavimo su pirmaujančiais automobilių gamintojais, taip pat dalyvavimo tokiose sportinėse varžybose kaip „Formulė 1“, „World Superbike Championship“ ir „World Rally Championship“.

Saugumas, manevringumas, ekonomiškumas, naudojimo laikas ir didelis pralaidumas yra pagrindinės savybės, kurios, daugelio pasaulio automobilių savininkų nuomone, išskiria „Pirelli“ pagamintą produkciją iš kitų.

„Pirelli“ produkcija visada yra šiuolaikiška ir atitinka dabartinius eksploatacijos kokybės ir saugumo reikalavimus. Įmonei suteikti tokie sertifikatai kaip ISO 9001, ISO/TS 16949, ISO/IEC 17025 ir Europos reglamentas Nr. 1907/2006 (REACH).

Su „Pirelli“ padangomis iš gamyklų išrieda „Bentley“, „Ferrari“, „Aston Martin“, „Jaguar“, „Audi“, „BMW“ ir kiti automobiliai.

F1

„Pirelli“ dalyvauja automobilių lenktynėse jau daugiau nei šimtmetį, o pirmąją pergalę iškovojo didžiulėse automobilių lenktynėse „Paryžius–Pekinas“ 1907 metais. Pastarąjį šimtmetį įmonė aprūpino geriausios kokybės sportinėmis padangomis labiausiai žinomas ir populiariausias automobilių ir motociklų lenktynes – „Formulė 1“, „WRC (World Rally Championship)“, „Ferrari Challenge“, „GP2“, „GP3“, „MX1“, „Moto GP“, Dakaro ralį ir kt.

2011 m. „Pirelli“ sudarė trejų metų bendradarbiavimo sutartį su „Formule 1“ ir šiuo metu yra išskirtinis šių legendinių automobilių lenktynių padangų tiekėjas. Po 20 metų garsiosios „P Zero“ padangos sugrįžo į „Formulė 1“ bolidus, kad padėtų lenktynininkams pasiekti naujų rekordų ir patobulintų vieną iš geriausių pasaulio šou.

„Pirelli“ „Formulė 1“ komanda yra Milane, „Pirelli Tyre“ tyrimų ir tobulinimo centre.

Ieškokite artimiausio padangų centro savo mieste!

Pažiūrėkite ir išsirinkite didžiausiame Šiaurės Europoje padangų sandėlyje saugomas padangas ir įsigykite jas iš vieno iš mūsų partnerių! PadanguABC yra jūsų padangų vadovas, suteikiantis galimybę prieš perkant pažvelgti į maksimalų sprendimų skaičių ir rasti tinkamas padangas savo automobiliui. Mūsų partnerių servisuose Jūsų lauks įspūdingas prekių asortimentas: daugiau nei 10 000 padangų ir daugiau nei 300 įvairaus dizaino automobilių ratlankių.