Sukurtos atšiaurioms žiemos sąlygoms

„Norrsken“ yra atnaujintos skandinaviško tipo žieminės padangos, kurios numatytos naudoti šiaurinio klimato sąlygomis. Tai yra patikimos ir draugiškos aplinkai padangos, kurios patobulintos saugiam naudojimui besikeičiančiose Baltijos ir Skandinavijos orų sąlygose. Padangos gerai sukimba su sniegu, taip pat su apledėjusiais ir šlapiais keliais.

Apie prekių ženklą

„Norrsken“ sukurtas semiantis įkvėpimo iš šaltų poliarinio regiono naktų ir šiaurės pašvaistės stebuklo. Taigi, galite tikėtis visko, ko pageidautumėte iš puikių, atnaujintų žieminių padangų. Pirmąkart plačiajai publikai susipažinti su „Norrsken“ buvo galima Vokietijoje, kur vyko paroda „Tire Cologne 2018“. Ten pristatytas padangų modelis „Ice Razor“. Padangų prekių ženklą „Norrsken“ vysto SIA „Latakko“ – viena iš pirmaujančių automobilių pramonės įmonių Baltijos šalyse, turinti 28 metų darbo patirtį.

„Ice Razor“

Dėl agresyvaus V tipo kryptinio protektoriaus rašto „Ice Razor“ padangos yra saugios naudoti važiuojant apledėjusiais ar snieguotais paviršiais. O centrinė sritis ir stabilūs briaunos blokeliai su vingio tipo šoniniais grioveliais užtikrina gerą sukibimą ir trauką tiek ant ledo, tiek ant sniego. Padangos numatytos visų tipų lengviesiems automobiliams, visureigiams (SUV) ir komerciniam transportui.

„Ice Razor“ gamybai naudojami tik aukščiausios klasės prekių ženklų karkasai. Atnaujinimo procesas apima vidinės ir išorinės padangų dalių patikrą padangą tausojančiais būdais. Nei viena padanga negali būti senesnė nei penkeri metai ar net šiek tiek pažeista. Paskui visos padangos tikrinamos su lazeriu, kad būtų galima nustatyti galimas skyles, iškilumus ar nelygumus. Tik po tokios griežtos ir tikslios atrankos gali būti pradedamas atnaujinimo procesas.

Privalumai

„Norrsken“ padangų gamybai naudojami tik aukščiausios kokybės karkasai. Platūs briaunos blokeliai ir centrinė sritis užtikrina puikią reakciją į vairo judesius. Kryptinis protektoriaus raštas užtikrina gerą sukibimą su šlapiais keliais. Tvirtas šoninis kraštas užtikrina papildomą sukibimą su sniegu ir apledėjusiais keliais.

Padangos gaminamos pagal visus EEB standartus. Tai reiškia, kad atnaujintas padangas reikia tikrinti naudojant tuos pačius kriterijus, kaip ir tikrinant naujas padangas. „Ice Razzor“ sertifikuotas Vokietijos bandymų ir gaminių sertifikavimo įmonėje TÜV NORD.

Net iki 80 % naudotų padangų galima naudoti pakartotinai. Taigi, rinkdamiesi „Ice Razzor“, jūs rūpinaties jus supančia aplinka.

Ieškokite artimiausio padangų centro savo mieste!

Pažiūrėkite ir išsirinkite didžiausiame Šiaurės Europoje padangų sandėlyje saugomas padangas ir įsigykite jas iš vieno iš mūsų partnerių! PadanguABC yra jūsų padangų vadovas, suteikiantis galimybę prieš perkant pažvelgti į maksimalų sprendimų skaičių ir rasti tinkamas padangas savo automobiliui. Mūsų partnerių servisuose Jūsų lauks įspūdingas prekių asortimentas: daugiau nei 10 000 padangų ir daugiau nei 300 įvairaus dizaino automobilių ratlankių.