„Michelin“: vienas didžiausių pasaulyje aukščiausios kokybės padangų gamintojų

Kurdama ir gamindama padangas „Michelin“ naudoja pažangiausias technologijas. Kiekvienas naujas „Michelin“ padangų modelis pasižymi aukščiausio lygio našumu ir visada naujais technologiniais patobulinimais, kurie dar nebuvo išbandyti.

Apie įmonę

„Michelin“ yra ne tik vienas iš inovatyviausių, bet taip pat vienas seniausių padangų gamintojų. 1889 m. įmonę įkūrė broliai Andrė ir Eduardas Mišelinai (André, Edouard Michelin). „Michelin“ grupei priklauso tokie prekių ženklai kaip „Kleber“, „BFGoodrich“, „Riken“, „Taurus“, „Kormoran“, „Warrior“, „Siamtyre“, „Tigar“, „Euromaster“ ir „Recamic“.

Padangos. Ir ne tik

„Michelin“ yra žinomas dėl savo išleistų turizmo vadovų ir ypatingos kokybės ženklų – „Michelin“ žvaigždučių – skiriamų aukščiausios klasės restoranams. Šias veiklas pradėjo Andrė Mišelinas.

Guminis vyras Bibendumas

Bibendumas yra prekių ženklo talismanas – garsusis „Michelin“ vyras. 2000 m. Bibendumas gavo geriausio logotipo titulą. Pirmą kartą šis personažas pasirodė 1898 m. dailininko Mariaus Rosilono (Marius Rossillon) sukurtame plakate.

Ieškokite artimiausio padangų centro savo mieste!

Pažiūrėkite ir išsirinkite didžiausiame Šiaurės Europoje padangų sandėlyje saugomas padangas ir įsigykite jas iš vieno iš mūsų partnerių! PadanguABC yra jūsų padangų vadovas, suteikiantis galimybę prieš perkant pažvelgti į maksimalų sprendimų skaičių ir rasti tinkamas padangas savo automobiliui. Mūsų partnerių servisuose Jūsų lauks įspūdingas prekių asortimentas: daugiau nei 10 000 padangų ir daugiau nei 300 įvairaus dizaino automobilių ratlankių.