„Maxxis“ – tai ne tik padangos, bet ir gyvenimo būdas

Nesvarbu, kokia Jūsų aistra – automobiliai, motociklai, dviračiai ar visureigiai – „MAXXIS“ padangų asortimente rasite tai, kas Jums tiktų. „Maxxis“ yra daugiau nei padangos. Tai gyvenimo būdas, vienijantis žmones su panašiomis vertybėmis.

Apie „Maxxis“

„Maxxis“ yra vienas iš tų prekių ženklų, kuris sugebėjo gauti pripažinimą visame pasaulyje. Šioje įmonėje dirba daugiau nei 31 000 darbuotojų, kurie tiekia aukštos kokybės padangas naudotojams iš 180 valstybių.

„Maxxis“ palaipsniui tapo viena iš pirmaujančių pasaulio padangų įmonių, pradėjusių savo veiklą 1967 m. Raktas į greitą „Maxxis“ sėkmę buvo puiki produkcijos kokybė ir nepriekaištingas klientų aptarnavimas.

Įmonės tikslas yra pasiūlyti klientams aukščiausios kokybės produkciją. Padangos patikrinamos ne tik įmonės gamyklose, bet taip pat pasaulio pirmaujančiuose bandymų centruose. Kiekviena „Maxxis“ padanga pagaminama naudojant moderniausius įrenginius! Kokybę taip pat užtikrina įmonės darbuotojai, kurie ištikimai laikosi įmonės standartų visuose lygmenyse, pradedant įmonės valdymu ir baigiant darbuotojais. „Maxxis“ padangų atitiktį, vertinant pagal griežčiausius reikalavimus, patvirtina ir sportininkai – pasaulio čempionatų nugalėtojai, važinėjantys su „Maxxis“ padangomis.

Nuo automobilių lenktynių pergalių iki saugaus kasdienio važiavimo! „Maxxis“ yra prekių ženklas, kuriuo pasitiki automobilių ir motociklų vairuotojai!

„Maxxis“ padangos originalioje komplektacijoje

  • „Maxxis“ padangos yra įtrauktos į „Ford“, „GM“, „Toyota“, „Nissan“, „Volkswagen“, „Mitsubishi“ ir „Hyundai“ originalią gamyklinę komplektaciją Azijoje.
  • „Maxxis“ tiekia padangas „Yamaha“, „Honda“, „Suzuki“ ir „Kawasaki“ motociklų originaliai gamyklinei komplektacijai.
  • „Maxxis“ tiekia padangas „Honda“, „Yamaha“, „Suzuki“, „Kawasaki“, „Polaris“ ir „KTM ATV“ originaliai gamyklinei komplektacijai.
  • „Maxxis“ tiekia padangas „Cannondale“, „Giant“, „Merida“, „Yeti“, „Iron Horse“, „Kona“ ir „Orange“ dviračių originaliai gamyklinei komplektacijai.
  • „Maxxis“ tiekia padangas „Yamaha“, „Suzuki“, „Aprilia“, „Malaguti“, „Piaggio“, „MBK“, „Gilera“ ir „Kymco“ originaliai gamyklinei komplektacijai. 

Įdomūs faktai

Įmonė įkurta 1967 metais Taivane ir turi 31 000 darbuotojų visame pasaulyje. „Maxxis“ produkcija pateko į Taivano, Kinijos, Tailando, Vietnamo, Jungtinių Amerikos Valstijų, Kanados, Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Olandijos, Japonijos, Dubajaus ir kitų šalių rinkas – iš viso produkcija platinama 180 valstybių.

Pastarąjį dešimtmetį „Maxxis“ sėkmė padidėjo daugiau nei 4 kartus. Įmonė siūlo visišką lengvųjų automobilių, autobusų, sunkvežimių, lengvųjų sunkvežimių, dviračių, motociklų, keturračių, kartingų, priekabų, pramoninio transporto, vejos ir sodo įrangos padangų asortimentą.

Ieškokite artimiausio padangų centro savo mieste!

Pažiūrėkite ir išsirinkite didžiausiame Šiaurės Europoje padangų sandėlyje saugomas padangas ir įsigykite jas iš vieno iš mūsų partnerių! PadanguABC yra jūsų padangų vadovas, suteikiantis galimybę prieš perkant pažvelgti į maksimalų sprendimų skaičių ir rasti tinkamas padangas savo automobiliui. Mūsų partnerių servisuose Jūsų lauks įspūdingas prekių asortimentas: daugiau nei 10 000 padangų ir daugiau nei 300 įvairaus dizaino automobilių ratlankių.