Su Tavimi kiekviename kilometre!

„Lassa“ yra įmonių grupei BRISA („Bridgestone Sabanci Tyre Manufacturing and Trading Inc.“) priklausantis prekių ženklas. BRISA sukurta sujungus Japonijos korporaciją „Bridgestone“ ir Turkijos „Sabianci Group“.

Patirtis ir kokybė

„Sabanci Group holdings“ veikia jau nuo 1925 m. ir jai priklauso daug įmonių, veikiančių įvairiuose gamybos ir finansų sektoriuose. Naudodama „Bridgestone“ ir „Lassa“ prekių ženklus, „Brisa“ gamina apie 1 800 modelių padangų lengviesiems automobiliams ir visureigiams, krovininiam transportui ir specialiajai technikai.

„Lassa“ padangos gaminamos bendradarbiaujant su „Bridgestone“ specialistais ir naudojant naujausias technologijas, kad būtų pasiektas aukštas kokybės ir eksploatacinių savybių lygis. Šioms padangoms skirta daug apdovanojimų ir tarptautinių sertifikatų Europos Sąjungoje ir JAV. Daugelis modelių gavo nepriklausomos Vokietijos gaminių bandymo organizacijos „TÜV“ sertifikatą.

„Lassa“ vertybės

  • Misija: teikti žmonėms aukščiausios kokybės paslaugas ir kartu išlaikyti tvarumą augant įmonei.
  • Vizija: sukurti geriausią kelionę į priekį.
  • Korporatyvinės vertybės: saugumas, inovacijos, dėmesys klientui, komandinis darbas, verslumo kompetencija ir tvarumas.
„Lassa“ padangos gaminamos labai dideliame pramoniniame komplekse Turkijos europinėje dalyje. Jo plotas užima 361 tūkstančius kvadratinių metrų ir yra 7-ta didžiausia padangų gamykla Europoje, kur kas 2,5 sekundės pagaminama 1 padanga. Vėliau jos platinamos 65 pasaulio šalyse. 

Bendruomeniška veikla ir autosportas

Įmonė „Bridgestone Sabanci Tyre Manufacturing and Trading“ aktyviai remia keletą sportinių veiklų. Pavyzdžiui, „LASSA“ šonaslydžio komandą ir keletą individualių sporto šakų atstovų, be to, įmonė dalyvauja socialinėje veikloje.

Ieškokite artimiausio padangų centro savo mieste!

Pažiūrėkite ir išsirinkite didžiausiame Šiaurės Europoje padangų sandėlyje saugomas padangas ir įsigykite jas iš vieno iš mūsų partnerių! PadanguABC yra jūsų padangų vadovas, suteikiantis galimybę prieš perkant pažvelgti į maksimalų sprendimų skaičių ir rasti tinkamas padangas savo automobiliui. Mūsų partnerių servisuose Jūsų lauks įspūdingas prekių asortimentas: daugiau nei 10 000 padangų ir daugiau nei 300 įvairaus dizaino automobilių ratlankių.