Patirtis, kokybė, atsakomybė

Pietų Korėjos padangų gamintojas turi daugiau nei 60 metų istoriją. Įmonės vertybės yra novatoriškas priėjimas prie gaminių gerinimo, nuolatinė technologinė pažanga ir atsakingas požiūris į aplinką. „Kumho“ yra įsipareigojusi savo klientams visame pasaulyje teikti optimalias paslaugas ir užtikrinti puikią vairavimo patirtį.

Apie „Kumho“

„Kumho“ gamina padangas su „Kumho“, „Marshal“ ir „Zetum“ prekių ženklais. Įmonė turi 3 padangų gamyklas Pietų Korėjoje, taip pat Kinijoje, Vietname ir JAV. Tyrimų centrai taip pat veikia įvairiose pasaulio valstybėse, o Europos rinkai numatytos padangos gaminamos Didžiojoje Britanijoje. Nuo 2018 m. „Kumho“ priklauso kinų konglomeratui „Doublestar“.

Ieškokite artimiausio padangų centro savo mieste!

Pažiūrėkite ir išsirinkite didžiausiame Šiaurės Europoje padangų sandėlyje saugomas padangas ir įsigykite jas iš vieno iš mūsų partnerių! PadanguABC yra jūsų padangų vadovas, suteikiantis galimybę prieš perkant pažvelgti į maksimalų sprendimų skaičių ir rasti tinkamas padangas savo automobiliui. Mūsų partnerių servisuose Jūsų lauks įspūdingas prekių asortimentas: daugiau nei 10 000 padangų ir daugiau nei 300 įvairaus dizaino automobilių ratlankių.