Nepriekaištinga kokybė ir prieinama kaina

„Hankook“ yra gero veikimo ant įvairių kelio dangų ir optimalios kainos derinys. Kiekvienais metais „Hankook“ pagamina 120 milijonus aukštos kokybės padangų, kurios eksportuojamos į 160 pasaulio šalių.

Apie „Hankook“

Daugiau nei 70 metų patirtis ir nuolatinis gaminių tobulinimas užtikrino prekių ženklo „Hankook“ populiarumą visame pasaulyje. Dėl išskirtinių sudedamųjų dalių ir ypatingų protektorių oro sąlygos Jums nebus kliūtis – visada galėsite nuvykti į suplanuotą vietą tinkamu laiku.

Šiuolaikinių gamybos technologijų ir aukštos kokybės medžiagų naudojimas reiškia, kad „Hankook“ padangos tinkamos naudoti važiavimui įvairiomis oro sąlygomis. Šias aukštos kokybės korėjiečių prekių ženklo padangas originalioje mašinų komplektacijoje siūlo įvairios garsios įmonės, pavyzdžiui, „Audi“, „Ford“, „Renault“ ir „Volkswagen“.

Pasaulinė įmonė

„Hankook“ korėjiečių kalba reiškia „Pietų Korėja“. Ši įmonė turi penkis tyrimų centrus ir aštuonias gamyklas, pasiskirsčiusias po keturis žemynus: dvi iš jų yra Pietų Korėjoje, trys Kinijoje ir po vieną Vengrijoje, Indonezijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pirmoji rinka, į kurią buvo eksportuoti „Hankook“ gaminiai, buvo Pakistanas, bet pirmasis atidarytas įmonės skyrius užsienyje buvo Kuveite 1976 metais.

„Hankook“ yra vienas iš įtakingiausių padangų gamintojų pasaulyje. Įmonėje dirba daugiau kaip 20 tūkstančių darbuotojų. „Hankook“ siūlo platų padangų asortimentą lengviesiems automobiliams ir visureigiams, komerciniam transportui, autobusams ir sunkvežimiams.

Prekių ženklai

H„Hankook“ padangų modeliai suskirstyti į įvairias pagrindines gaminių linijas:

„iON“ (elektromobilių padangos), „Ventus“ (aukščiausios klasės produkcija), „Dynapro“ (padangos visureigiams), „Kinergy“ (dėmesys komfortui), „Vantra“ (padangos lengvajam komerciniam transportui), „Winter i*cept“ ir „Winter i*Pike“ (žieminės padangos) ir „Smart“ (padangos sunkvežimiams ir autobusams).

Be to, įmonė taip pat gamina „Laufen“ ir „Kingstar“ prekių ženklų padangas. 

Ieškokite artimiausio padangų centro savo mieste!

Pažiūrėkite ir išsirinkite didžiausiame Šiaurės Europoje padangų sandėlyje saugomas padangas ir įsigykite jas iš vieno iš mūsų partnerių! PadanguABC yra jūsų padangų vadovas, suteikiantis galimybę prieš perkant pažvelgti į maksimalų sprendimų skaičių ir rasti tinkamas padangas savo automobiliui. Mūsų partnerių servisuose Jūsų lauks įspūdingas prekių asortimentas: daugiau nei 10 000 padangų ir daugiau nei 300 įvairaus dizaino automobilių ratlankių.