Kokybiškos padangos iš Indonezijos

„GT Radial“ yra vienas iš automobilių padangų gamintojo „GT Tire“ prekių ženklų. „GT Radial“ produkcija gaminama naudojantis naujausiomis technologijomis ir jos kūrimo metu dalyvauja tiek pačios įmonės, tiek pakviesti vokiečių specialistai iš Vokietijos. Bendrovė kiekvienais metais pagamina taip pat ir 6,5 milijonus sunkvežimių padangų, dėl to užima 4 vietą pasaulyje sunkvežimių padangų gamybos srityje.

Kokybės kontrolė

„GT Radial“ tikslas yra gaminti kokybiškas ir konkurencingas padangas, kurios atitiktų automobilių vairuotojų aukščiausius lūkesčius. Kad pasiektų šį tikslą, įmonė pasistatė Europos techninį centrą netoli garsiojo Didžiosios Britanijos „MIRA Ltd.“ poligono. Padangų kūrime ir bandymuose dalyvauja daug patirties padangų ir automobilių inžinerijos srityje sukaupę įvairių šalių inžinieriai.

Prieš parduodant padangas, jos bandomos „MIRA Ltd.“ poligone ir su jomis atliekama rimta kokybės kontrolė. Be to, visos naujos padangos bandomos dėl patvarumo važiuojant dideliu greičiu, važiavimo komforto, sukibimo su šlapia danga, triukšmo lygio ir daugelio kitų kriterijų.

Padangos įvairioms transporto priemonėms

Šiuo metu su „GT Radial“ prekių ženklu gaminamos padangos lengviesiems automobiliams, autobusams, mikroautobusams, taip pat sunkvežimiams. Į gumos žaliavų sudėtį įeina labai vertingas Indonezijos kaučiukas, dėl kurio produkcija labai atspari nusidėvėjimui.

Prekių ženklo „GT Radial“ pradžia siejama su Indonezija. Netrukus po Antrojo pasaulinio karo, kai Indonezija tapo nepriklausoma valstybe, naujos ekonominės padėties metu „GT Radial“ savininkai pradėjo kurti naują prekių ženklą, kuris vėliau tapo Pietų Azijos padangų rinkos lyderiu. Ši egzotiška kilmė visai nesutrukdė prekių ženklui tapti populiariam visame pasaulyje.

Įdomūs faktai

Dešimtajame dešimtmetyje „GT Radial“ savininkai pradėjo dirbti prie naujo, didelio masto investicijų plano įgyvendinimo. 1991 metais jie perėmė įmonę „Petrochem Industries“, kuri taip pat gamino nailoninius siūlus ir kitas sintetines medžiagas. Įmonei tapus „GT Radial“ nuosavybe, jos gamyklose pradėtas gaminti sintetinis kaučiukas, etilenglikolis ir poliesterio pluoštas.

Po ketverių metų „GT Radial“ įsigijo įmonę „Langgeng Bajapratama“, kuri gamino plienines vielas ir kabelius. Dar vienas reikšmingas įvykis buvo įmonės „Meshindo Alloy Wheel Corporation“ įsigijimas. Ši įmonė buvo antras pagal dydį aliumininių diskų gamintojas Indonezijoje. Šios verslo veiklos gražus rezultatas buvo „Geriausiai valdoma įmonė Indonezijoje“ apdovanojimas 2006 metais.

„GT Radial“ jau nuo devintojo dešimtmečio bendradarbiauja su „Yokohama Rubber Company“. Tai buvo pirmasis bendradarbiavimo partneris prekių ženklo „GT Radial“ istorijoje, tačiau tikrai ne paskutinis. 1997 metais indoneziečiai pasirašė sutartį su „Pirelli“. Šioje sutartyje nuspręsta, kad ši italų įmonė gamins lengvųjų automobilių padangas ir kitas prekes Amerikos rinkai. O nuo 2004 m. įmonė tvirtai bendradarbiauja su „Michelin“, kuri yra vienas iš „GT Radial“ akcininkų.Ieškokite artimiausio padangų centro savo mieste!

Pažiūrėkite ir išsirinkite didžiausiame Šiaurės Europoje padangų sandėlyje saugomas padangas ir įsigykite jas iš vieno iš mūsų partnerių! PadanguABC yra jūsų padangų vadovas, suteikiantis galimybę prieš perkant pažvelgti į maksimalų sprendimų skaičių ir rasti tinkamas padangas savo automobiliui. Mūsų partnerių servisuose Jūsų lauks įspūdingas prekių asortimentas: daugiau nei 10 000 padangų ir daugiau nei 300 įvairaus dizaino automobilių ratlankių.