„Green Max“ – geriausias iš „Linglong“

„Green Max“ yra įmonei „Linglong“ priklausantis prekių ženklas. „Linglong Tyre“ padangų rinkoje veikia nuo 1975 m. ir gamina padangas lengviesiems automobiliams, lengvosioms komercinėms transporto priemonėms, sunkvežimiams, autobusams, pramoninėms mašinoms, visureigiams ir žemės ūkio mašinoms.

Viena iš pagrindinių vertybių, kuria didžiuojasi šio prekių ženklo atstovai, yra tvirta kokybės priežiūra. Taip pat svarbūs yra tyrimai ir naujų technologijų tobulinimas. „Linglong“ turi du mokslinių tyrimų ir naujų technologijų kūrimo centrus, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama garso slopinimo, patikimumo, važiavimo ir valdymo savybėms. Kokybės standartai stebimi visuose „Linglong“ padangų dizaino ir gamybos procesuose, įskaitant rimtą pagamintų padangų kokybės patikrinimą. 

Ieškokite artimiausio padangų centro savo mieste!

Pažiūrėkite ir išsirinkite didžiausiame Šiaurės Europoje padangų sandėlyje saugomas padangas ir įsigykite jas iš vieno iš mūsų partnerių! PadanguABC yra jūsų padangų vadovas, suteikiantis galimybę prieš perkant pažvelgti į maksimalų sprendimų skaičių ir rasti tinkamas padangas savo automobiliui. Mūsų partnerių servisuose Jūsų lauks įspūdingas prekių asortimentas: daugiau nei 10 000 padangų ir daugiau nei 300 įvairaus dizaino automobilių ratlankių.