Goodyear naujienos Skandinavijai ir Baltijos šalims

„Goodyear“ savo pasiūlą papildo žieminėmis ne dygliuotomis padangomis UltraGrip Ice 3. Jos yra specialiai sukurtos unikaliems Šiaurės ir Baltijos šalių vairuotojų reikalavimams ir yra platesnio Goodyear žieminių modelių asortimento dalis.

 

Vartotojų apklausos duomenimis, svarbiausias kriterijus renkantis žiemines padangas yra aukštas sukibimo lygis, taip pat padangos kokybę atitinkanti kaina. Kita vertus, tyla, kainos ir kokybės santykis bei prekės ženklo patikimumas itin vertinami padangose be dyglių.

 

Neseniai nepriklausomos Šiaurės šalių testavimo organizacijos UTAC (anksčiau Test World) atliktame bandyme buvo patvirtinta, kad lyginant su keturiais aukščiausios kokybės konkurentais UltraGrip Ice 3 pasižymi efektyviausiu sukibimu, trumpiausiu stabdymo keliu ir efektyviausiu valdymu apledėjusiame ir apsnigtame kelyje. Naudodama daugybę naujoviškų funkcijų, „Goodyear“ nustato naujus padangų be dyglių veikimo etalonus

 

Padangos sukurtos naudojant naujausias technologijas, kurios pagerina jų eksploatacines savybes. Dėl ypatingų savybių jos puikiai tinka įvairioms transporto priemonėms, įskaitant galingus SUV tipo ir sunkius visureigius bei elektromobilius.