Aukščiausia kokybė ir komfortas, neatsižvelgiant į oro sąlygas

Aukščiausios kokybės medžiagomis ir kruopščiai atliktais patikrinimais kiekviename gamybos etape „Goodyear“ pelnė vairuotojų pasitikėjimą visame pasaulyje. Šis padangų prekių ženklas sukurtas remiantis šiuolaikinėmis technologijomis, o įmonės asortimentas nuolat plečiamas ir tobulinamas, todėl tikrai rasite padangas, idealiai tinkančias jūsų automobiliui ir jūsų vairavimo stiliui.

Apie įmonę

„Goodyear“ yra viena iš pasaulio didžiausių padangų gamybos įmonių. Joje dirba apie 74 000 darbuotojų, o gaminiai gaminami 57 gamyklose 23 pasaulio šalyse. Dviejuose inovacijų centruose Akrone, Ohajo valstijoje, ir Kalmaro Berge, Liuksemburge, kuriami pažangiausi gaminiai ir paslaugos, kuriais siekiama nustatyti technologijų ir našumo standartus visai pramonei. „Goodyear“ padangos yra daugiau nei 100 metų inovacijų ir šiuolaikiškų technologijų rezultato sukurtas gaminys.

„Goodyear“ atstovauja ir tokiems prekių ženklams kaip „Debica“, „Dunlop“, „Fulda“ ir „Sava“. Be automobilių padangų, ši įmonė rinkai tiekia pramonines žarnas, konvejerio juostas, chemines medžiagas ir dalis, naudojamas gamyboje.

Padangos pirmaujančių automobilių gamintojų gamyklų komplektacijoje

„Goodyear“ padangos gerai įvertintos įvairiuose nepriklausomuose bandymuose ir įmonė siūlo plačiausią rinkoje prieinamą „A“ kategorijos padangų asortimentą pagal Europos padangų ženklinimą. Taip pat „Goodyear“ padangos gali būti montuojamos į daugumą gerai žinomų automobilių, o kartais jos įtraukiamos į originalią įrangą.

Įdomūs faktai

Įmonės pavadinimas kilo nuo amerikiečių išradėjo Čarlzo Gudjero (Charles Goodyear), kuris yra šiuolaikinės gumos pramonės pradininko, pavardės.

„Goodyear“ tyrimų skyriui suteikta dešimtys patentų už svarbius išradimus ne tik automobilių pramonėje, bet ir kitose pramonės šakose. Čia sukurtos medžiagos, kurios dabartinėje medicinoje naudojamos gaminant dirbtinius sąnarius ir širdies vožtuvus.

Finansinė sėkmė, kurią prekių ženklas „Goodyear“ išgyveno XX amžiaus pradžioje, susijusi ir su sudaryta sutartimi tarp įmonės ir Henriu Fordu (Henry Ford). „Goodyear“ teikė padangas pirmiesiems masinės gamybos automobiliams „Ford T“.

Ieškokite artimiausio padangų centro savo mieste!

Pažiūrėkite ir išsirinkite didžiausiame Šiaurės Europoje padangų sandėlyje saugomas padangas ir įsigykite jas iš vieno iš mūsų partnerių! PadanguABC yra jūsų padangų vadovas, suteikiantis galimybę prieš perkant pažvelgti į maksimalų sprendimų skaičių ir rasti tinkamas padangas savo automobiliui. Mūsų partnerių servisuose Jūsų lauks įspūdingas prekių asortimentas: daugiau nei 10 000 padangų ir daugiau nei 300 įvairaus dizaino automobilių ratlankių.