Vokietijoje pagamintos padangos

„Giti Tire“ daugiau nei 60 metų gamina padangas. Per tą laiką įmonė tapo viena didžiausių padangų gamintojų pasaulyje. Įmonės padangos pardavinėjamos 70 000 prekybos vietų daugiau kaip 130 šalių.

Pagamintos Vokietijoje, sertifikuotos „TÜV“  

Europos rinkai skirtos padangos kuriamos Vokietijoje ir bandomos įvairiose Europos šalyse, atsižvelgiant į kokybę ir saugumą. Visos šiuo metu prekyboje esančios „Giti“ padangos turi Vokietijos nepriklausomos kokybės kontrolės organizacijos „TÜV SÜD“ sertifikatus.

„Giti Tire“ turi pasaulinio lygio bandymų įrangą ir specialistus, kurie susivienija iš viso pasaulio. Padangų bandymai atliekami ir už patalpų sienų, ne tik trasose, bet ir tikrosiomis bekelės sąlygomis. Atskiri „Giti“ padangų modeliai papildomai bandomi įvairiose nepriklausomose organizacijose, pavyzdžiui, Šveicarijos „TSC“ ir Austrijos „ÖAMTC“.

Originalios komplektacijos padangos

Daugelis automobilių gamintojų renkasi „Giti“ padangas savo įprastai transporto priemonių komplektacijai. OE arba original equipment padangos parenkamos konkrečiam automobilio modeliui, atsižvelgiant į tinkamumą, ir sumontuojamos dar gamykloje. „Giti“ padangomis taip aprūpinama daugiau kaip 330 automobilių, autobusų ir specializuotų transporto priemonių modelių.

50 000 000 padangų per metus

Indonezijoje ir JAV. Jose iš viso dirba apie 35 000 darbuotojų. Visose gamyklose iš viso kasmet pagaminama daugiau kaip 50 mln. padangų.

Apie 700 iš visų „Giti“ darbuotojų yra mokslininkai, nuolat kuriantys naujas technologijas. 5 įmonės tyrimų centrai yra Vokietijoje, D. Britanijoje, JAV, Kinijoje ir Indonezijoje.

Sportas ir socialinė atsakomybė

„Giti Tire“ padangos išbandomos ir patikrinamos motociklų transporto trasose. Būtent iš ten jos keliauja į gatves ir kelius. Todėl „Giti Tire“ remia įvairias varžybas daugelyje šalių. Pavyzdžiui, Niurnbergo 24 val. ištvermės varžybas, „ADAC Zurich“ 24 val. varžybas, „Fun Cup“ lenktynes D. Britanijoje ir Azijos „Formulė 3“ varžybas.

Kur tik tai įmanoma, padangų gamyboje „Giti Tire“ naudoja aplinkai draugiškas technologijas, taip pat finansiškai remia įvairius projektus, susijusius su geriamojo vandens prieinamumu ir miškų išsaugojimu. Taip pat įmonė įsiliejusi į įvairią socialinę veiklą, pavyzdžiui, apmoka sergančiųjų katarakta pacientų, negalinčių sau to leisti, gydymą. 

Ieškokite artimiausio padangų centro savo mieste!

Pažiūrėkite ir išsirinkite didžiausiame Šiaurės Europoje padangų sandėlyje saugomas padangas ir įsigykite jas iš vieno iš mūsų partnerių! PadanguABC yra jūsų padangų vadovas, suteikiantis galimybę prieš perkant pažvelgti į maksimalų sprendimų skaičių ir rasti tinkamas padangas savo automobiliui. Mūsų partnerių servisuose Jūsų lauks įspūdingas prekių asortimentas: daugiau nei 10 000 padangų ir daugiau nei 300 įvairaus dizaino automobilių ratlankių.