Tarptautinė bendrovė iš Taivano

„Federal“ yra populiariausias padangų gamintojas Taivane, o likusioje pasaulio dalyje jam atstovauja 200 platintojų tinklas visuose žemynuose. Tai yra pirmas visiškai naujas padangų prekių ženklas tada, kai Taivano sala priklausė Kinijos ekonomikai. Jo atstovaujamų prekių aukšta kokybė yra metų bendradarbiavimo su padangų gamybos lyderiais rezultatas.

Apie „Federal“

Prekių ženklas „Federal Corportation“ yra išskirtinis taip pat dėl patikimo ir efektyvaus valdymo. Metams bėgant, ši įmonė nepatyrė nei vieno sužlugimo ar krizės. „Federal“ taip pat didžiuojasi, kad įmonė niekada neėmė paskolos.

Kelionė automobiliu su sumontuotomis „Federal“ padangomis yra saugi ir patogi. Vairuotojas visiškai valdo transporto priemonę ir automobilis nekelia triukšmo.

Daug automobilių vairuotojų išmėgino prekių ženklą „Federal“. Visų dizainų padangos gaminamos remiantis naujausiais technologiniais pasiekimais ir naudojant tik geriausios kokybės medžiagas. Mes siūlome platų „Federal“ padangų asortimentą, dėl to kiekvienas gali atrasti sau, kas tiktų.

Įdomūs faktai

Pirmaisiais veiklos mėnesiais įmonė „Federal“ gamino ir pardavinėjo diržus, žarnas ir kitus guminius gaminius. Pirmosios „Federal“ padangos pagamintos 1954 metais. Iki dešimtmečio pabaigos bendrovė išplėtė savo veiklą į visus įmanomus rinkos segmentus: lengvųjų automobilių padangas, sunkvežimių padangas, lengvųjų komercinių transporto priemonių padangas, motociklų padangas ir žemės ūkio transporto priemonių padangas.

Pastarasis pavadinimas „Federal“ padangoms buvo suteiktas 1987 metais – „Tayfeng“ buvo pakeistas į „Federal Corporation“. Šiuo pavadinimu „Federal“ padangos greitai įsitvirtino ne tik Europos, bet ir Australijos rinkoje, tačiau ir toliau buvo parduodamos Azijos ir Amerikos rinkose, kuriose prekių ženklas jau buvo įsitvirtinęs ankstesniu pavadinimu. 

Ieškokite artimiausio padangų centro savo mieste!

Pažiūrėkite ir išsirinkite didžiausiame Šiaurės Europoje padangų sandėlyje saugomas padangas ir įsigykite jas iš vieno iš mūsų partnerių! PadanguABC yra jūsų padangų vadovas, suteikiantis galimybę prieš perkant pažvelgti į maksimalų sprendimų skaičių ir rasti tinkamas padangas savo automobiliui. Mūsų partnerių servisuose Jūsų lauks įspūdingas prekių asortimentas: daugiau nei 10 000 padangų ir daugiau nei 300 įvairaus dizaino automobilių ratlankių.