„Dynamo“ padangos: saugumas, sukibimas, ilgaamžiškumas

„Dynamo“ padangų pagrindinės trys vertybės yra saugumas, didelis sukibimas ir ilgaamžiškumas. Šios padangos pagamintos moderniose gamyklose Kinijoje, tačiau bendrovė jas bando taip pat ir Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Azijoje. Platus „Dynamo“ lengvųjų automobilių, SUV ir komercinių automobilių padangų asortimentas sukurtas taip, kad prilygtų ar net viršytų daugelio didžiausių padangų gamintojų kokybę ir pajėgumą.

Apie „Dynamo“

„Dynamo“ yra vienas iš bendrovei „Sailun“ priklausančių prekių ženklų ir „Dynamo“ padangos gaminamos vienoje iš „Sailun“ gamyklų. „Sailun“ sugebėjo greitai ir užtikrintai įsitvirtinti pramonėje, pelnydama vairuotojų pasitikėjimą ir pripažinimą visame pasaulyje, taip pat ir Europoje.

Svarbus produkcijos kokybės garantas yra kruopštus padangų bandymas. Dėl šio tikslo įmonė rimtai investavo į lauko bandymų centrą, taip pat į bandymų centrų patalpas. Padangų lauko bandymų centras atitinka tiek ES, tiek JAV nustatytus padangų bandymo kelių ir dangų standartus. O vidaus bandymų centre yra garso, nudilimo, slėgio, nusidėvėjimo ir kitokios laboratorijos, kurios leidžia atlikti visus būtinus padangų bandymus. Taip užtikrinama, kad „Dynamo“ padangos atitiktų labai aukštus kokybės reikalavimus.

Ieškokite artimiausio padangų centro savo mieste!

Pažiūrėkite ir išsirinkite didžiausiame Šiaurės Europoje padangų sandėlyje saugomas padangas ir įsigykite jas iš vieno iš mūsų partnerių! PadanguABC yra jūsų padangų vadovas, suteikiantis galimybę prieš perkant pažvelgti į maksimalų sprendimų skaičių ir rasti tinkamas padangas savo automobiliui. Mūsų partnerių servisuose Jūsų lauks įspūdingas prekių asortimentas: daugiau nei 10 000 padangų ir daugiau nei 300 įvairaus dizaino automobilių ratlankių.