Didelio našumo padangos entuziastingiems vairuotojams

„Dunlop“ yra aukščiausios kokybės padangos, kurios daugeliui asocijuojasi su automobiliais ir automobilių sportu, nes įmonės specialistai turi ilgametę patirtį lenktynių trasoje. Jos pasižymi dideliu techniniu našumu ir yra sukurtos naudojantis naujausiomis technologijomis. Tai gaminys, leidžiantis vairuotojui ir keleiviui mėgautis saugia ir patogia kelione įrengtame automobilyje.

Įmonė su istorija

Jau daugiau nei 125 metus įmonę „Dunlop“ varo į priekį nenumaldomas našumo ir kūrybos siekis. Todėl tiek paprastame kelyje, tiek lenktynių trasoje jo gaminių pasiekimai pateisina sunkų darbą.

Jau 1888 m. Džonas Boidas Dunlopas (John Boyd Dunlop) sukūrė pirmąją pneumatinę padangą. „Dunlop“ buvo pirmoji įmonė, kurios padangos 24 valandų Le Mano lenktynėse leido sportininkams laimėti 34 kartus – daugiau nei bet kurio kito gamintojo padangos.

Jau septintojo dešimtmečio pradžioje „Dunlop“ inžinieriai atrado akvaplanavimo reiškinį, kuris leido patobulinti vandens nukreipimo nuo padangų būdą ir gerokai pagerinti saugumą šlapiuose keliuose. O 1972 metais „Dunlop“ pirmasis įdiegė „Run Flat“ technologiją, leidžiančią tam tikrą atstumą nukeliauti tuščia padanga.

Technologijos ir inovacijos

„NOISE SHIELD“ – tai technologija, kuri, atsižvelgiant į transporto priemonės tipą, greitį ir kelio dangos sąlygas, iki pusės sumažina triukšmo lygį salone. Ji veikia padangos vidinį paviršių padengus pažangiu poliuretano putų sluoksniu, kuris sumažina triukšmą transporto priemonės salone ir nesumažina eksploatacinių savybių.

Dėl DAUGIASLUOKSNĖS SISTEMOS padanga gali įveikti įvairius vairavimo iššūkius žiemą. Kiekvienas sluoksnio tipas numatytas ypatingoms sąlygoms, todėl padanga gali būti naudojama visą žiemą.

Dėl „RUN FLAT“ technologijos galima važiuoti tuščia padanga net iki 80 km. Tad nebūtina keisti padangos kelkraštyje ir leistis į autoservisą iškart jai prakiurus.

„HYBRID OVERLAY“ yra besiūlio nailono juosta su 0° slėgiu. Ši technologija užtikrina mažesnę ratlankių deformaciją važiuojant didesniu greičiu.

„SILICA-PLUS“ – tai kažkada automobilių sportui sukurtas gumos mišinys, užtikrinantis geresnį sukibimą su keliu.

Automobilių gamintojai renkasi „Dunlop“ padangas

„Dunlop“ padangos garsėja sportinių padangų reputacija. Tad nenuostabu, kad „Mercedes-AMG“ išsirinko būtent šią įmonę būti oficialia bendradarbiavimo partnere kuriant autosporto technologijas. Taip pat ir kiti aukščiausios klasės automobilių gamintojai, pavyzdžiui, „Audi“, „VW“, „BMW“, „Renault“ ir „Jaguar“, išsirinko „Dunlop“, kad pagerintų savo automobilių technines charakteristikas.

Ieškokite artimiausio padangų centro savo mieste!

Pažiūrėkite ir išsirinkite didžiausiame Šiaurės Europoje padangų sandėlyje saugomas padangas ir įsigykite jas iš vieno iš mūsų partnerių! PadanguABC yra jūsų padangų vadovas, suteikiantis galimybę prieš perkant pažvelgti į maksimalų sprendimų skaičių ir rasti tinkamas padangas savo automobiliui. Mūsų partnerių servisuose Jūsų lauks įspūdingas prekių asortimentas: daugiau nei 10 000 padangų ir daugiau nei 300 įvairaus dizaino automobilių ratlankių.